Warsztaty artystyczne z „Tęczówką” to wszechstronny rozwój i twórcza zabawa!
Nietypowa oferta zajęc i technik plastycznych!

Nazywam się Natalia Talarek...


Tęczówka Studio to pracownia plastyczna zajmująca się projektowaniem graficznym i ilustracją oraz edukacją artystyczną z elementami terapii zajęciowej.

Pracownię prowadzi Natalia Talarek absolwentka wydziału Malarstwa i Grafiki ASP w Łodzi, malarka, ilustratorka, instruktorka terapii zajęciowej i pedagog.

Tęczówka Studio prowadzi zajęcia niestacjonarne, współpracuje z wieloma instytucjami kultury, muzeami, centrami sztuki, galeriami, bibliotekami, jak również ze szkołami, przedszkolami, świetlicami terapeutycznymi czy klubokawiarniami w różnych częściach Polski, stanowi swoistą „pracownię na kółkach”. To powoduje, że dostosowuje się do potrzeb każdej instytucji, ale przede wszystkim do odbiorców do których kieruje swoje działania.

Bez względu na wiek i predyspozycje manualne uczestników warsztatów staram się aby zajęcia, które prowadzę były plastyczną przygodą, naznaczoną eksperymentem, wolnością twórczą i otwartością na poznanie siebie i otaczającego świata.

Oferta pracowni jest bardzo szeroka, obejmuje min. warsztaty graficzne z prasą drukarską, różnorodne techniki malarskie i rysunkowe, batik, czerpanie papieru, książkę artystyczną, pracę plastyczną na bazie utworów literackich, jak również tworzenie masek, pacynek czy lalek. Pracownia prowadzi również artystyczne akcje plenerowe, festyny i inne działania w przestrzeni publicznej. Każdorazowo jednak tematykę i sposób działania dostosowuje do potrzeb danej instytucji oraz grupy odbiorców.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Facebook