Warsztaty artystyczne z „Tęczówką” to wszechstronny rozwój i twórcza zabawa!
Nietypowa oferta zajęc i technik plastycznych!
zajawka_maski

Warszaty „z igłą w ręku”.

Wiersze Jana Brzechwy znają chyba wszyscy, od najmłodszych do najstarszych czytelników, dlatego Tęczówka proponuje warsztaty w oparciu o utwory tego autora i spotkanie z jego bohaterami.

Żuk, biedronka, jeż, stonoga, wrona, foka, ryby, żaby, raki, niedźwiedź, dzik, żyrafa, zebra, słoń i wiele, wiele innych uczłowieczonych zwierząt to najczęstsze postacie występujące w utworach Brzechwy. Są niewyczerpanym źródłem pomysłów i interpretacji plastycznych.

Inspirując się jednym z najbardziej znanych utworów Jana Brzechwy „Tańcowała igła z nitką” Tęczówka postanowiła zaproponować serię warsztatów dla dzieci „z igłą w ręku”.

Będziemy rysowali, wycinali, nawlekali, zszywali, wyszywali i przyszywali aż powstaną jedyne w swoim rodzaju, unikatowe zabawki – maskotki szmacianki przedstawiające bohaterów znanych wierszy naszego autora.

Dzieci będą korzystały z gotowych szablonów, kolorowych tkanin, tasiemek, guzików i miękkich wypełniaczy, wszystko po to aby nadać naszym zabawkom niepowtarzalny charakter.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie warsztatów, tel. 695 59 01 01, n.talarek@gmail.com

Facebook